Kategórie

Odber noviniek

Lignohumát AM, balenie 20 kg Zobraziť plnú veľkosť

Lignohumát AM, balenie 20 kg

 
Lignohumát AM je práškový prípravok s garantovaným množstvom fulvokyselín - min. 50%, solí humínových kyselín - 50%.

Viac detailov

1000 položiek na sklade

€ 875.00

Lignohumát AM je práškový prípravok s garantovaným množstvom fulvokyselín - min. 50%, solí humínových kyselín - 50%. Produkt je ďalej obohatený o mikroelementy v chelátovej podobe. Výrobok je vhodný pre malých poľnohospodárov, ktorí majú podmienky a tiež čas na prípravu hnojivových zmesí. Pozitívny efekt sa prejavuje nárastom asimilačnej plochy, rastlinné porasty sú viditeľne vitálnejšie, majú sýtejšie farby a efektívnejšie využívajú dodávané živiny. Rastliny sa ľahšie vyrovnávajú so stresovými podmienkami a rýchlejšie regenerujú. Konečný efekt používania Lignohumátu AM je zrejmý na kvantite a kvalite výnosu. 
Lignohumát je univerzálny a vhodný nielen k samostatným aplikáciám, ale tiež k aplikáciám spoločne s listovými hnojivami, s prípravkami pre chemickú ochranu rastlín či so stimulátormi rastu. Ako všetky naše produkty, je ekologický, bezbalastný, teda vhodný pre všetky závlahové systémy, aj pre aplikácie v nízkoobjemových a veľmi nízkoobjemových postrekovačoch. 
Produkt sa dodáva aj v kilogramových vreckách a má podobu malých čiastočiek od rozmeru 0,5 mm až po veľkosť kukuričných lupienkov. Farba je čiernohnedá - vďaka vysokému obsahu fulvokyselín. Lignohumát AM je úplne rozpustný aj v studenej vode, je však vhodné ho primiešavať do vody postupne, pomaly a maximálne do koncentrácie 12%. Pre vyššie koncentrácie je potrebné ohrievanie.
Výrobok Lignohumát AM je distribuovaný tiež v SRN a Rakúsku, a to v 1 kg vreckách a v 5 gramových baleniach pre záhradkárov.