search

Lignohumát MAX, 1liter

17,80 €
S DPH Doba dodania 2-3 dni
Množstvo
Na sklade

Lignohumát MAX, najkoncentrovanejší produkt svojho druhu na trhu. Počínajúc sezónou 2009 nahrádza na trhu tzv. veľkého poľnohospodárstva populárny Lignohumát B. Lignohumát MAX sa vyznačuje zvýšeným obsahom fulvokyselín a obsahuje základné mikroelementy v chelátovej podobe.

Lignohumát MAX je, rovnako ako ostatné Lignohumáty, vysokokoncentrovaný vodný roztok prípravku získaného hydrolyticko-oxidačným rozkladom technických lignosulfátov. Predstavuje zmes huminových a fulvových kyselín a ich solí, s prevahou fulvových kyselín a ich solí. Lignohumát MAX je hnedočierna kvapalina, ktorá má priaznivý a komplexný vplyv na rastliny (dochádza k zvýšeniu aktivity fotosystému a tvorby chlorofylu, zvyšuje sa využitie živín z pôdy, dochádza k lepšiemu príjmu doplnkovej výživy listami, podporuje rozvoj koreňového systém, rastlina je odolnejšia voči stresom, zlepšuje zdravotný stav rastliny a zvyšuje odolnosť voči chorobám, pomáha zvyšovať výnosy a kvalitu úrody). 

Lignohumát MAX sa aplikuje predovšetkým foliárne. Ďalej sa odporúčajú aplikácie pod pätu (u poľných plodín), morenie semien, resp. namáčanie sadby (u zemiakov a ďalších plodín), namáčanie a zalievanie sadeníc (na vinohradoch, ovocných stromoch apod.). Lignohumát odporúčame aplikovať spoločne s hnojivami, listovými hnojivami, či prostriedkami pre chemickú ochranu rastlín (s výnimkou herbicídov, kde sa odporúča samostatná aplikácia Lignohumátu MAX 3 dni po aplikácii herbicídu).

3 položky
chat Komentáre (0)
Na tento produkt momentálne nie je pridaná žiadna recenzia.